Faydalı tavsiye Kullanılır Ne zaman Facebook Pazarlama

Muhtemelen hemen her iş bugünlerde bir Facebook sayfası vardır fark ettik. seninki etmezse, eksik konum! Akıllı işletme sahipleri onlar bile başka türlü bir araya asla Facebook üzerinden milyonlarca insanı ulaşabilir biliyoruz. Facebook'ta iş piyasasına nasıl bu ipuçları ile internet devrimi Üyelik Çoğu müşteri bir hesabınız beri Facebook'ta çevrimiçi pazarlamacılar için son derece popüler bir platformdur. Eğer hedef kitleye ulaşmak için yeni bir yol gerekiyorsa bu platformda güçlü bir varlık geliştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek gerekir. Birkaç Facebook pazarlama ipuçları için bu yararlı makaleyi okuyarak başlayın.

facebook advertising

, Facebook sayfasına yönlendirmelidir yayımlamak Herhangi çevrimiçi içeriği. Siteniz bir blog varsa, bir özet ekleyip ardından Facebook aracılığıyla otomatik olarak mesajları bağlar. cıvıldadığını her zaman, otomatik olarak Facebook'ta görünecek şekilde Hatta Facebook ve Twitter hesapları arasında bir bağlantı programlayabilir.

. Sayfanızın sadece fanlar katılabilir Facebook sayfasında bir yarışma oluşturun Bu sayfanıza gelip onları heyecanlı hale getirecek. Hatta sayfanıza gelen fazla ziyaretçi olacak anlamına, aile, arkadaş, ya da iş arkadaşlarınızı söyleyebilir. Tabii, daha fazla ziyaretçi daha fazla iş demektir!

Tüm çevrimiçi içerik geri Facebook ile bağlantılı olması önemlidir. Sitenizde bir blog varsa, Facebook'ta otomatik olarak özet ve bağlantı yayını var. cıvıldadığını her zaman, otomatik olarak Facebook'ta görünecek şekilde Hatta Facebook ve Twitter hesapları arasında bir bağlantı programlayabilir.

Facebook'tan web sitenizde içeriğe bağlantı göndererek yanlış bir şey yoktur. İnsanlar Facebook fanlar bütün gün Facebook'ta kalmak istiyorum düşünüyorum - bu bir efsanedir. Aslında, onlar sürece onlara ilgi şey teklif olarak sitenizi ziyaret, bu yüzden denemeye oldukça mutluyuz.

Facebook'ta diğer sitelere bağlantılar paylaşmak için çekinmeyin. Eğer bir makale rastlamak veya video kitlenizin ilgi olacaksa, Facebook'ta paylaşarak düşünün. Bu web paylaşım bağlantıları size karşı rekabet içinde olan ya da müşterileri kaybedebilirsiniz kaçınmak en iyisidir.

Facebook sayfasında yayınlanması unutmayın. Bir işletme bir Facebook hesap oluşturur, bunlar genellikle aylar için mesajların telaş ve sonra hiçbir şey yayınlayacak. pazarlama bu tip başarılı olması için, stratejik bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. Sen günde 15 kez göndermek gerekmez, ama birkaç kez bir hafta onun yorumu burada harika bir fikir.

Kendi içerik alakasız görünebilir güncelleştirmeleri paylaşmayınız. Noktalar konusunda görüş vermek veya kişilerle kişisel şeyler paylaşmak cazip olabilir, ancak bu takipçilerine ilginç olmayabilir. Eğer diğer şeyler hakkında konuşmak gerekiyorsa, kişisel sayfasında bunu.

facebook advertising

Şimdi bu yazıyı okuduğunuza göre, kendi Facebook sayfası oluşturarak ertelemeye için kesinlikle hiçbir neden yok. Gördüğünüz gibi, Facebook pazarlama planı için gerekli değil sadece; o da başlamak çok kolaydır. Yani ertelemek yok; Rakiplerinizin işinizin tüm kapmak gitmeden internete girmem Sadece etkin Facebook pazarlama kampanyası geliştirmek için okunan ipuçlarını uygulayın. Eğer güncel ve kitlenizin adapte yöntemleri kullanırsanız mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. sonuçlarınızın takip edin ve her zaman sosyal medya pazarlama kampanyası geliştirmek için yeni yollar arayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *